Cars and drivers for season 2021 - SIGN UP

Damir,

Mi je žal. Nisem se odločil vroče glave. V bistvu sem že vsaj zadnje 3 dirke vstrajal in čakal, da me spet zagrabi pravo veselje do dirkanja ampak včeraj mi je bilo kristalno jasno, da ta trenutek nimam tistega veselja in, da ni pravega smisla. Mogoče imam tudi volana za en časa dovolj. Rabim nekaj časa pavze, da me spet prime na polno. Prejšne sezone sem že med tednom bistveno več treniral sedaj sem se komaj, da kdaj spravil za volan.

Dobro dirkajte še naprej!
 
Damir,

Mi je žal. Nisem se odločil vroče glave. V bistvu sem že vsaj zadnje 3 dirke vstrajal in čakal, da me spet zagrabi pravo veselje do dirkanja ampak včeraj mi je bilo kristalno jasno, da ta trenutek nimam tistega veselja in, da ni pravega smisla. Mogoče imam tudi volana za en časa dovolj. Rabim nekaj časa pavze, da me spet prime na polno. Prejšne sezone sem že med tednom bistveno več treniral sedaj sem se komaj, da kdaj spravil za volan.

Dobro dirkajte še naprej!
Good luck Andrej! Hope you will find joy again some time and we will race in the future. For what it's worth, it was fun racing with you :)
 
Top