kazeko
New member
I hope you won't change your mind again![]()
????Nobody want to leave my team once they are in there![]()
I hope you won't change your mind again![]()
????Nobody want to leave my team once they are in there![]()
????I hope you won't change your mind again![]()
![]()
Jaz odstopam moj sedež. Nekako ne najdem veselja s tem modom. Mi enostavno ne ustreza. Naj dobi mesto nekdo, ki ima več želje vozit.
Močno upam da si premisliš.Jaz odstopam moj sedež. Nekako ne najdem veselja s tem modom. Mi enostavno ne ustreza. Naj dobi mesto nekdo, ki ima več želje vozit.
Good luck Andrej! Hope you will find joy again some time and we will race in the future. For what it's worth, it was fun racing with youDamir,
Mi je žal. Nisem se odločil vroče glave. V bistvu sem že vsaj zadnje 3 dirke vstrajal in čakal, da me spet zagrabi pravo veselje do dirkanja ampak včeraj mi je bilo kristalno jasno, da ta trenutek nimam tistega veselja in, da ni pravega smisla. Mogoče imam tudi volana za en časa dovolj. Rabim nekaj časa pavze, da me spet prime na polno. Prejšne sezone sem že med tednom bistveno več treniral sedaj sem se komaj, da kdaj spravil za volan.
Dobro dirkajte še naprej!
Lahko, Andreja bom dal pa v Williams, če ga prime.Andrej se vidimo kmalu, upam! Jaz bi prevzel sedez v Ferrariju, ce je mozno![]()